Válečný konflikt v Evropě ?

25. 07. 2015 5:52:32
Jsem paranoidní ,nebo se někdo snaží o vyvolání válečného/teroristického konfliktu.A to přímo u nás v Evropě. Je někdo kdy by tím získal?

Až čas ukáže zda můj je článek blábol,nebo jsem našel souvislosti které ostatní nevidí,nebo vidět nechtějí.Nebudu upravovat fakta tak abych někomu vnutil svůj názor. Prostě jen dle skutečného dění vyvodím svůj názor.

Evropa široce podporuje emigrační vlnu které v tuto dobu probíhá.Naprosto ignoruje názor svých obyvatel kdy si 90% imigranty nepřeje,ale zbylých 10% má větší slovo.Uprchlíky přijímat budeme protože nás kulturně obohatí,budou pracovat a vše bude nádherné.Zkráceně řečeno menšina si prosazuje názor na úkor většiny.Ale to je prakticky nemožné, většina nakonec vždy překřičí menšinu.Pokud ovšem za menšinou nestojí někdo opravdu vlivný s velkými zdroji.

Faktem je že tito mírumilovní lidé při plavbě k nám naházeli křesťany do vody protože se jeden z křesťanů začal modlit ke svému bohu.Ale co oni se změní že? Tak je pozveme dál a budeme doufat.

Uvedu názor jednoho ze zastánců prezentovaný v rádiu.Tento člověk tvrdil že na plavbu jednoho člověka se skládají celé rodiny někdy i vesnice.Faktem je že dle organizací které pomáhají přímo na místě činí mzda těchto lidí cca 1 dolar denně.Místo na lodi stojí cca 3000 dolarů.Pokud umím počítat tak je mi jasné že plavbu takto zaplatit nemohou.Tedy pokud vesnice s 300 obyvateli 10 dní nejedla a všichni včetně kojenců a starců měli práci a veškerou svoji mzdu odevzdali tomuto šťastlivci.

Dobře takže tento dobře rostlí mladík dostal 3000 dolarů od někoho kdo chce do Evropy co nejrychleji přivézt co nejvíce "uprchlíků".Jediný kdo má tolik peněz je Al-Kaida nebo islámský stát.Což je úplně jedno protože abě tyto skupiny mají za úkol úplné vyhlazení(zotročení) všech jenž mají jiné vyznání.Pokud bych byl radikál který chce, respektive si předsevzal že dobude svět a měl všech pět pohromadě snadno dojdu k závěru že frontální útok nepřipadá v úvahu.Je jasné že pokud by islámský stát napadl Evropu nebo třeba Turecko byla by to velice krátká bitva.Asi bych se tedy obrátil do historie kdy hrstka bojovníků dokázala paralyzovat celé jednotky a rozsévat strach v srdci nepřítele. Ano mluvím tu o partyzánech kteří pomocí náloží likvidovali zásobovací vlaky.Nebo v dnešní době speciální jednotky které dokážou i v malé skupině napáchat obrovské škody.Tyto jednotky potřebují jen jednu věc.A to dopravu na místo určení.Tedy nepozorovaně proniknout za nepřátelské linie.Já v tom vidím jasnou souvislost.Kdy bude mít islámská stát nebo Al-Kaida větší šanci dostat k nám své bojovníky než teď.A stačí k tomu jediné a to jsou peníze.

Výše jsem se zmínil o velice vlivné skupině která dokáže podpořit menšinu jenž chce uprchlíky přijímat a tím přetlačit názor nás normálních lidí.V dnešní době toto není možné bez médií.Zářným příkladem je Joseph Goebbels(říšský ministr propagandy).Ten dokázal ovlivnit celý národ a vehnat Německo do války.Faktem je že pokud čtete noviny sledujete televizi jsou nám servírovány fotky uprchlíku tak jak je známe tedy děti, ženy, celé rodiny.Ovšem pokud se podíváme na záběry natočené obyčejnými lidmi vidíme zcela jiný obrázek.Nezlobte se na mě, ale uprchlíka si nepřestavuji jako mladíka mezi 18 až 25 lety z mobilem u ucha shánějícího se po kvalitní Wi-Fi síti.Jenže jak to že se tyto pravdivé záběry nedostanou do vysílání. Myslíte že to je náhoda nebo rozhodnutí šéfredaktora.Na to zapomeňte na takovou akci potřebujete obrovské sumy peněz a ještě větší konexe nebo vliv.Faktem tedy je že nám média záměrně předkládají zkreslené informace.

Odpůrci islámu jsou okamžitě označeni za rasisty a xenofoby.Naopak názory pro islám jsou široce podporovány.Měl jsem možnost přečíst desítky článků které podporují imigranty.V článku byla samozřejmě spousta faktů o tom že je vše v pořádku a že žádná Evropská země nemá s imigranty potíže(samozřejmě lež).Na druhou stranu někdo kdo je proti a má na svou podporu spousty důkazů tak někdo takový nemá šanci na zveřejnění svého článku.

Pokud se tedy shodneme že tu někdo uprchlíky chce a že ten někdo moc dobře ví že dříve nebo později to povede ke krveprolití nebo třeba i válce.Musíme se zamyslet nad tím komu by prospěla válka/destabilizace Evropy? Vím o jediném státu který na druhé světové válce vydělal spousty peněz.Víte že Amerika má nejvyšší dluhy co kdy měla? Asi nevíte protože to vám média také nikdy nesdělí.Nezapomeňte že válka maže všechny dluhy.

Co třeba Rusko? Pokud bude mít Evropa své obrovské problémy nebude se zajímat o to že obsadíme a připojíme zpět odtržené státy.

Ano slíbil jsem že nebudu spekulovat a odstavec výše je čirá spekulace.Takže závěrem zase zpět k faktům.Nějaký stát nebo nějaká skupina s ohromným vlivem a obrovským bohatstvím se snaží destabilizovat Evropu. Cílem jsou bud peníze nebo územní zisky.Kdo má tento zájem já netuším

A protože si moc dobře uvědomuji že válka je krajní možnost kam by mohla současná situace eskalovat uvažoval jsem i o situaci že se jedná o skutečné uprchlíky.Takže varianta B: válkou to neskončí.A my několik tisíc těchto lidí přijmeme.

Faktem je že většina z nich nebude mít ani základní vzdělání což je problém číslo 1.Ale daleko větší hendikep bude jazyková bariéra.Když se nedomluvíš nemůžeš vůbec nic.Mimochodem podobná komunita už u nás existuje a ta má alespoň obrovskou výhodu v podobě že se bez problémů domluví.A navzdory stovkám neziskových organizací které se o integraci snaží.Navzdory desítkám let a přes utracené miliardy se nepodařilo vůbec nic.

Jenže Romové nejsou čiré zlo, ti se jen naučili využívat náš absurdní sociální systém.Ale Rom vám neuřízne hlavu jen proto že nenosíte plnovous a ani neukamenuje vaší ženu protože jí přepadlo 10 bojovníků a znásilnili ji,čímž vás pošpinila a pro vaši osobu se stala hanbou. Romové sice naučí své děti jak používat slovo diskriminace , ale muslim své dítě učí jak správně uříznout hlavu.A pokud si myslíte že zde jen straším aby má slova měla větší váhu tak opravdu ne.Islámský stát učí 14 let staré děti jak správně useknout hlavu.Zatím jen na loutkách nicméně jak je vidět je to považováno za důležitou dovednost.Jen tak mimochodem tyto děti umí zacházet lépe se zbraní než většina z nás.Což je dáno velmi tvrdým výcvikem které všechny děti na území islámského státu musí povinně absolvovat.

Co se týká integrace těchto lidí.Připusťme byť jen na chviličku že by se to povedlo.Jako se to povedlo v Americe kde pan Mohammad Youssef Abdulazeez který byl plně integrován a například chodil i na fotbal se najednou sebral a zastřelil čtyři vojáky.Prostě nějaké životní trauma nevím opustí vás dívka zjistíte že máte rakovinu.Evropan si prostě lehne na koleje a je hotovo.Jenže muslim kterému je od dětství vštěpováno že pokud zabije nevěřícího půjde automaticky do nebe tak ten jde a bude vraždit.Výsledek bude stejný vždy bude na konci smrt.Tedy pokud by mě můj otec učil že stačí zavraždit nevěřícího a skončím v nebi tak neváhám ani chvilku.Vždyť ten člověk vraždou jen získá.

Zastánci imigrantů často hovoří o tom že například ve Francii emigrace probíhá již několik let a vše je v naprostém pořádku.O tom že tam existují celé města do kterých policie nebo nemuslim nemůže vkročit to vám média nikdy neřeknou.Jinak ve Francii je opravdu vše v pořádku což vám potvrdí redakce jednoho satirického plátku.Jo a počet uříznutých hlav už 14 dní stagnuje.

PS:naše děti už nebudou páni ve své zemi.Už teď má zloděj větší právo než člověk bránící svůj život nebo majetek.Pokud bude poslední místo ve školce a budete se o něj ucházet vy a příslušník menšiny tak na 100% místo nedostanete.Policie vám do očí přizná že nemůže být všude a ochránit všechny a zároveň vám zakáže jakkoliv se bránit.Protože čára mezi sebeobranou a nepřiměřenou obranou je velice tenká.V podstatě musíte čekat až vás útočník napadne a co použije jinak se na 100% dopustíte trestného činu a půjdete do vězení.Přestože vy máte na rozhodnutí jak se bránit setiny vteřiny,přestože zločinec svůj čin pečlivě plánoval a on jediný mohl všemu zabránit ještě před vznikem jakékoliv újmy,přestože vy máte za celý svůj život dvě pokuty za parkování a zloděj má za sebou kriminál a hustě popsaný trestní rejstřík.Tak vy budete vždy v nevýhodě protože jak jsem již řekl ZLODĚJ A KRIMINÁLNÍK MÁ VŽDY VĚTŠÍ PRÁVA NEŽ SLUŠNÝ OBČAN. Pokud chcete zbrojní průkaz budete podrobeni takovému procesu že to dříve či později vzdáte.Sice chcete jen chránit svou rodinu , ale protože se jedná věc která dává smysl tak vám to mocní zakážou nebo alespoň ztíží na maximum.

A bude hůř.Mnohem hůř.

Autor: Petr Skřivan | sobota 25.7.2015 5:52 | karma článku: 39.10 | přečteno: 2598x

Další články blogera

Petr Skřivan

Státy EU se musí vzdát své suverenity !!

Státy EU musí převést některé své pravomoci do Bruselu. To o čem se pouze spekulovalo je nyní oficiální. Merkelová má jediný recept na záchranu EU, členské státy nemohou rozhodovat o svém osudu. Suverenita států musí být osekána.

5.12.2018 v 9:18 | Karma článku: 42.80 | Přečteno: 2364 | Diskuse

Petr Skřivan

Newspeak: "Uprchlíci" - "neziskovka zachránila"

Neziskovka na smluveném místě převzala 19 uprchlíků a 81 nelegálních migrantů. EU nenazývá věci pravým jménem, ale používá newspeak. Média používají slova jako uprchlík/záchrana v případech kdy se o žádné uprchlíky nejedná.

7.8.2018 v 8:58 | Karma článku: 43.78 | Přečteno: 3038 | Diskuse

Petr Skřivan

Prezident Vs veřejnoprávní média

Naše veřejnoprávní média jsou tendenční, to už nějakou dobu tvrdím. Každý kdo viděl volební studio k příležitosti prezidentských voleb v USA musí o objektivitě ČT zapochybovat.

4.4.2018 v 9:26 | Karma článku: 37.16 | Přečteno: 1564 | Diskuse

Petr Skřivan

Svět beze zbraní

V USA protestovali desetitisíce lidí za přísnější kontrolu zbraní. Na pódiu se objevila i devítiletá protestující holčička se "svým" projevem.

25.3.2018 v 18:24 | Karma článku: 33.24 | Přečteno: 997 | Diskuse

Další články z rubriky Ostatní

Petr Omelka

Červené, bílé a pro Pražáky

Seděl jsem v "preshauzu", v té části sklepa, kde se z bobulí tlačí šťáva pro oblíbený Kristův nápoj a bylo mi dobře. Ve sklepě je totiž líp, jak na světě.

18.1.2019 v 23:21 | Karma článku: 12.52 | Přečteno: 145 | Diskuse

Radek Polický

Chcete opravdu zhubnout?

Zkoušíte zhubnout a pořád nic? Zhubnete, ale vždy to zas naberete zpět (ano to je ten proklatý JOJO efekt). Cvičíte do úmoru a váha se nehýbe či dokonce ještě roste. To vše jsem zažil. Teď jsem ale zjistil jak to jde doopravdy.

18.1.2019 v 20:21 | Karma článku: 17.09 | Přečteno: 404 | Diskuse

Mário Oláh

Liber Mage & Psychonaut: Nebeský pastier a skladačkový labyrint

Rozhodol som sa po krátkom rozmysľovaní sa vyskúšať rastlinu moci zvanú Nebeský pastier, vraj obľúbenú to záležitosť starých Aztékov.

18.1.2019 v 20:14 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 38 | Diskuse

Katerina Kaltsogianni

Proč podporujeme hyenismus?

Nechci se pouštět do politických témat, o těch píší fundovanější blogeři. Chci napsat o šokujícím poznatku z pořadu "Výměna manželek," protože se strašně stydím za to, v čem naše děti vyrůstají a co je může trvale ovlivnit.

18.1.2019 v 18:31 | Karma článku: 26.11 | Přečteno: 763 | Diskuse

Milan Čierny

Horníci a krása bez závoje

Tento příběh, ač se může zdát někomu málo pravděpodobný se skutečně odehrál a jeho původ započal, jak už u podobných mých povídek bývá zvykem u svačiny, nebo při dlouhých cestách na odlehlé pracoviště důlními chodbami.

18.1.2019 v 15:28 | Karma článku: 25.94 | Přečteno: 1237 | Diskuse
Počet článků 27 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 2547

Na určitý čas jsem vstoupil do politické strany(Realisté), chtěl jsem dělat něco víc než jen "kecat u piva". Nezvolil jsem stranu s nejvyššími preferencemi a nekalkuloval s jakýmkoliv profitem. Zvolil jsem stranu která má blízké názory. Politika je běh na dlouhou trať, tento běh vyžaduje čas, hodně času a ten já bohužel nemám. Z tohoto důvodu jsem již své členství neobnovil. Rozhodnutí vstoupit rozhodně nelituji, alespoň byla tímto krokem zodpovězena možná budoucí spekulace "co kdyby". 

Živím se jako programátor/vývojář. V mé profesi je logické uvažování nezbytné, bohužel současné kroky EU jakoukoliv logiku postrádají. Nezastávám názor, že je třeba EU opustit, ale EU se musí od základu transformovat. Nejlépe návrat k ekonomické spolupráci a zrušit nesmyslnou Lisabonskou smlouvu. Jsem sportovní střelec a člen sdružení LEX (sdružení na ochranu práv majitelů zbraní).    

Najdete na iDNES.cz